Правовласникам

Коаліція музичних і аудіовізуальних прав створена правовласниками для правовласників. Головним пріоритетом діяльності Коаліції є реалізація права суб’єктів авторського права і суміжних прав на гідну винагороду за кабельну ретрансляцію їх творів, виконань, фонограм і відеограм.

Коаліція музичних і аудіовізуальних прав створена відповідно до Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» та з липня 2019 року зареєстрована як організація колективного управління Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Ми віримо, що акумулювавши зусилля правовласників в одній організації, збори в Україні за кабельну ретрансляцію можуть вийти на якісно інший рівень.

Коаліція музичних і аудіовізуальних прав відкрита до співпраці як з українськими, так і з іноземними правовласниками, що починається з укладення договору про управління майновими правами на колективній основі. Укладаючи договір з Коаліцією, ви довіряєте нам збирати для вас винагороду, розподіляти її та виплачувати, відстоювати ваші інтереси у відносинах з користувачами і захищати ваші права у судах.

Ми гарантуємо підзвітність правовласникам, прозорість діяльності й ефективність роботи.

Advertismentspot_img
Advertismentspot_img