200 договорів – провайдери укладають договори з КАМП, а правовласники музики й кіно почали одержувати роялті

КАМП продовжує свою роботу. На сьогодні укладено понад 200 договорів з ретрансляторами. З початку року подано 75 позовів щодо укладення договорів і позовна робота триває.

За перші 3 квартали 2021 р. зібрано понад 11 млн. грн. Спрямовано для виплати правовласникам музичних та аудіовізуальних об’єктів авторського права й суміжних прав понад 10 млн. грн.

Таким чином, Україна почала виконувати свої зобов’язання, передбачені Угодою про Асоціацію з Європейським Союзом.

Цього року судові справи КАМПу дійшли до Верховного Суду, який вказав свої позиції щодо укладення договорів КАМПом і провайдерами. Верховний Суд підтримав переважну більшість аргументів КАМПу – щодо обов’язковості укладення договору, стосовно дозволів на використання об’єктів авторського права й суміжних прав, правомірності застосування тарифів винагороди за кабельну ретрансляцію об’єктів авторського права і суміжних прав, правомірності змісту договорів КАМПу та ін. (за винятком питання строків дії договорів).

У той же час Верховний Суд сформував відмінну думку щодо строку укладення договорів. З точки зору КАМПу, така позиція Верховного Суду не є справедливою по відношенню до правовласників, використовуючи об’єкти яких провайдери отримують дохід. Втім КАМП як законослухняна організація завжди виконує судові рішення щодо тих користувачів, справи яких розглядались судами.

Як і минулий рік цей рік був непростим через епідеміологічну ситуацію. І провайдерам, і правовласникам було нелегко працювати у складних економічних умовах. Проте віримо, що поступовий рух до цивілізації, однією зі складових якого є виплата роялті за кабельну ретрансляцію об’єктів авторського права і суміжних прав, дасть результати і призведе до покращення життя для кожного у нашій країні.

Більше від автора

Написати відповідь

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Схожі публікації

Advertismentspot_img

Останні новини

200 договорів – провайдери укладають договори з КАМП, а правовласники музики й кіно почали одержувати роялті

КАМП продовжує свою роботу. На сьогодні укладено понад 200 договорів з ретрансляторами. З початку року подано 75 позовів щодо укладення договорів і позовна робота...

Медіагрупи запропонують провайдерам підвищення цін на 5–15%

Наприкінці року медіагрупи традиційно починають перемовини щодо тарифів на наступний рік. За даними «Детектор медіа» ще в вересні StarLight Media, «1+1 медіа», «Медіа Група...

Іспанія максимально спрощує життя провайдерам

Вивчаючи міжнародний досвід ми дісталися сонячної Іспанії. Саме у цій країні провайдерам максимально просто вести бухгалтерію. Важливо пам'ятати лише одне: роялті за кожного абонента...

Хочете бути в курсі останніх новин?

Заповніть свої дані, і ви зможите отримувать останні новини першим!