Чого провайдерам чекати від медіаринку у 2022 році?

Минулий рік був багатий на несподіванки. З’явилися дуже цікаві тенденції й деякі з них будуть панувати у 2022 році. Мова в першу чергу про швидке зростання стримінгових сервісів (ОТТ).

— ОТТ стають повноцінними конкурентами телеканалам і подекуди виграють у них. Це впливає на медіаринок і змінює його. Стримінгові сервіси замовляють дорогі проєкти, інвестують у виробництво, купують права на трансляцію спортивних змагань тощо. Частина глядачів переходить в ОТТ і відмовляється від інших технологій отримання сигналу. Найбільше цей процес впливає на ринок кабельного телебачення, — пише у своєму огляді “Детектор Медіа”.

Друга ключова тенденція медіаринку — це посилення державного мовлення. Йдеться про оновлені телеканали «Рада» та «Дом». На розвиток останнього у 2021 році було виділено з бюджету  майже мільярд гривень. Але  коли з’ясувалося, що сигнал практично  «не добиває» до Луганська та Криму, було вирішено перепрофілювати канал на російськомовне ЗМІ для переселенців. Офіційно це можна зробити лише в тому випадку, якщо  ВР проголосує проєкт змін до закону України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб». Але якщо ВР підтримує проєкт, канал стане частиною універсальної програмної послуги — провайдери будуть зобов’язані його транслювати.  Так само як це зараз відбувається з каналом «Рада».

Більше від автора

Написати відповідь

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Схожі публікації

Advertismentspot_img

Останні новини

Боротьба з піратством у 2022 році: як це буде?

Ініціатива «Чисте небо» оголосила плани щодо боротьби з піратством у новому році. Ось головні пункти:посилити кримінальну відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності (стаття 176 ККУ); вивести...

Чого провайдерам чекати від медіаринку у 2022 році?

Минулий рік був багатий на несподіванки. З'явилися дуже цікаві тенденції й деякі з них будуть панувати у 2022 році. Мова в першу чергу про...

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

Нехай 2022 рік буде плідним, насиченим і без сюрпризів! Шлях до успіху буде стрімким, як 5G, а результат стабільним!

Хочете бути в курсі останніх новин?

Заповніть свої дані, і ви зможите отримувать останні новини першим!