Звіт CISAC: обсяг ТВ-реклами у світі знизився лише на 5%

 CISAC (міжнародна мережа організацій колективного управління зі штаб-квартирою у Франції) опублікувала звіт щодо підсумків 2021 року та перспектив 2022 року. Загалом збори роялті у світі помітно знизились. Найбільше постраждав сектор живих вступів: у сфері концертної індустрії збори впали на 45,4%. Водночас експерти CISAC з деяким подивом відзначають стійкість кіно та ТБ -сектора.

—  Показ блокбастерів відкладено до відкриття кінотеатрів. І це призвело до очікуваного надлишку фільмів для випуску у 2021-2022 роках. У цьому контексті OTT-платформи стали чудовою альтернативою для дистриб’юторів. Мовлення залишається найбільшим джерелом глобального збору роялті, що становить 40%, — йдеться у звіті.

Експерти зазначають, що пандемія надала нового імпульсу медіакомпанія. Вони стали більш гнучкими щодо поширення контенту (лінійне ТБ, Інтернет, ОТТ платформи, мобільний додаток тощо. буд.). Загалом телебачення у світі почувається непогано. Всупереч затяжній кризі, збори роялті з ТВ-сектору впали всього на 2%. А кількість ТВ реклами зменшилася на 5%.

— Ринок реклами виявився стійкішим, ніж очікувалося. Перенесення на 2021 рік таких великих заходів, як Чемпіонат Європи з футболу, Євробачення, Олімпіади повернуло рекламодавців до телевізора, — роблять висновок аналітики.

Втім, повне відновлення рекламного ринку прогнозують не раніше 2023 року.

Більше від автора

Написати відповідь

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Схожі публікації

Advertismentspot_img

Останні новини

Боротьба з піратством у 2022 році: як це буде?

Ініціатива «Чисте небо» оголосила плани щодо боротьби з піратством у новому році. Ось головні пункти:посилити кримінальну відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності (стаття 176 ККУ); вивести...

Чого провайдерам чекати від медіаринку у 2022 році?

Минулий рік був багатий на несподіванки. З'явилися дуже цікаві тенденції й деякі з них будуть панувати у 2022 році. Мова в першу чергу про...

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

Нехай 2022 рік буде плідним, насиченим і без сюрпризів! Шлях до успіху буде стрімким, як 5G, а результат стабільним!

Хочете бути в курсі останніх новин?

Заповніть свої дані, і ви зможите отримувать останні новини першим!