Чи вплине закон №5572 на роботу КАМП?

Минулого тижня Верховна Рада ухвалила скандальний законопроєкт про авторське право, який скасовує попередню акредитацію ОКУ. Частина музикантів та юристів сприйняли цю новину як особисту перемогу, стверджуючи, що повторна акредитація – найкраща вакцина від корупції. Інша частина музичної спільноти сприйняла ініціативу вкрай негативно. Головні аргументи критиків закону №5572:

А) Скасування акредитації поверне Україну до  хаосу 2018 року, коли десятки ОКУ діяли «на власний розсуд» без жодної акредитації. Як наслідок, проконтролювати збір та розподіл роялті було практично неможливо.

Б) Переглядаючи кожні 2-3 роки законодавчу базу з авторського права, важко довести реформи до логічного фіналу.

У будь-якому разі, закон ухвалено. І ми вирішили прояснити, як він вплине на роботу КАМП.

— Закон не стосується сфери суміжних прав, кабельної ретрансляції. Тому акредитація КАМП залишається чинною до 10.09. 2022 року. Ми працюємо, як і раніше, докладаючи максимум зусиль для того, щоб музиканти й автори кіно отримали справедливу винагороду за свою творчість, — каже директор КАМП Павло Калениченко.

Більше від автора

Написати відповідь

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Схожі публікації

Advertismentspot_img

Останні новини

Боротьба з піратством у 2022 році: як це буде?

Ініціатива «Чисте небо» оголосила плани щодо боротьби з піратством у новому році. Ось головні пункти:посилити кримінальну відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності (стаття 176 ККУ); вивести...

Чого провайдерам чекати від медіаринку у 2022 році?

Минулий рік був багатий на несподіванки. З'явилися дуже цікаві тенденції й деякі з них будуть панувати у 2022 році. Мова в першу чергу про...

Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

Нехай 2022 рік буде плідним, насиченим і без сюрпризів! Шлях до успіху буде стрімким, як 5G, а результат стабільним!

Хочете бути в курсі останніх новин?

Заповніть свої дані, і ви зможите отримувать останні новини першим!